پادکست طنزپردازی  بیش از یک میلیون بار در اپلیکیشن های پادکست شنیده شد.

یک سال و هفت ماه پیش شروع کردم. از شما چه پنهان، یک اصل اساسی برای خودم در نظر گرفتم؛ احترام به خودم و مخاطب، و صادق بودن با خودم و مخاطب. ممکن است بگویید این که دوتا شد! و یا بگویید این حرف ها آدم را یاد انتخابات می اندازد! بگذریم. اصلا انگار این حرف ها به من و شما نیامده. خلاصه زمان گذشت و شد آنچه شد.

حالا هزاران دوست ندیده دارم که ندیده دوست شان دارم. دوستان و شنوندگانی که خودشان کار را جلو بردند. خودشان همه کار برای پادکست طنزپردازی انجام دادند.

 

پس اول) قدردان محبت  شما هستم و گوش تان را به گرمی می فشارم.

دوم) قدردان لطف همکارانم در پادکست طنزپردازی هستم. به شما گواهینامه ایزوئه صبر و استقامت می دهم که با وجود سختگیری ها و وسواس هایم، دوام آوردید و هیچ کدام  تان تاکنون حرف ناجوری نثارم نکرده اید- از دل تان خدا خبردارد- مهدی آقایی که موسیقی اختصاصی تیتراژ ساخت. بهنام عزیزی که گرافیک و زیبایی های بصری را انجام می دهد. مهنوش رضایی که در ترجمه و پژوهش امدادرسانی می کند.

 

سوم) قدردان حضور مهمانانِ جان پادکست هستم. مهمانانی که بیشتر برای  پُز دادن نام شان را می آورم:

هوشنگ مرادی کرمانی – مهراب قاسم خانی – ماز جبرانی-ابراهیم نبوی- پریسا شمس-مونا زارع- سحر شریف نیک-محمود فرجامی –بابک رجبی- اسکندر آبادی – دکتر بهنام اوحدی-دکتر علیرضا امینی-دکتر الهام ساجد- کارولین کروسکری – افشین شحنه تبار -قائم عظیمی- وحید میرزایی.

 

چهارم) از حافظ و سعدی و فروغ فرخزاد و پرویز و شاپور و یک سیاهه نام‎آور دیگر هم سپاسگزارم که از شوخی های من نرنجیدند و تاکنون به خوابم نیامدند که درشتی نثارم کنند.

 

محمد پوررشیدی- اوایل مهرماه 1400

18 نظر

 • ممنون از زحماتی که کشیدین و خواهید کشید. بیشتر کارهاتون رو بیشتر از یک بار شنیدم.
  پیشنهاد میکنم یه نظر سنجی هم بزارید که کدام یک از کارهاتون رو ما بیشتر دوست داشتیم.

 • محمد عزیز درود بر تو با این قلمت و این همه ذوق و ابتکار در این روزهایی که مردم دلیلی برای خندیدن ندارن تو با چرندیاتی که میگی لحظات شادی درست کردی واسمون دمت گرم برقرار باشی و مانا😍

 • دمت گرم ممد عزیز، همه ی پادکستهاتو تو ۲۴ ساعت اول میشنوم با جون دل، بعضیاشم بارها و بارها شنیدم، ایده های جذابی رو پی میگیری، سلامتیت مستدام❤💐

 • درود وسپاس فراوان روزهایی لبریزازشادی وسلامتی برایتان آرزو می کنم ازعلی بندری سپاسگزارم که من وخانواده ام را با طنزپردازی آشنا کرد.

 • با سلام و عرض تبریک فراوان . تبریک بیشتر از تعداد رو باید برای مخاطب های مختلف با سن ها و علائق مختلف بهتون گفت . تازه این یک میلیون جدا از اینه که من تمامی اپیزودها رو دانلود کردم (با اجازه تون) و اونها رو به افراد مختلفی که اهل پادکست نیستند و حوصله پیگری هم ندارند فرستادم و توی خانواده که برای هشت نفر بصورت mp3 دادم باور نمی کنید همه متفق القول حافظ را یه جور دیگه دوست داشتن . بنابراین بهتون از جانب اون عده ای هم که عضو پادکست نیستند ولی قدردان شما بودند تبریک می گویم. موفق تر از پیش باشید.

  ی

 • باریکلا محمد. تبریک میگم بهت

  پایاش یه وقتا کبریتیه ممد
  برا خودش سلبریتیه ممد

  کی میگه کیسِ بدیه محمد؟
  کی میگه دیپلم ردیه محمد؟

  مسعود صفری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *